28 травня 2021 року відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з математики. Базовими пунктами у Бородянській територіальній громаді визначено Бородянський академічний ліцей та Бородянський спеціалізований заклад загальної середньої освіти I-III ступенів № 1 з поглибленим вивченням окремих предметів. На тестування з математики було зареєстровано 550 учасників, з яких 93 – випускники закладів Бородянської територіальної громади. Явка учасників на пунктах у день проведення склала 88 %.
До роботи на пунктах ЗНО було залучено 95 педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти Бородянської та Немішаївської територіальних громад.
Зовнішнє незалежне оцінювання у Бородянці пройшло організовано, з дотриманням усіх правил, процедур та вимог протиепідемічної безпеки: використанням масок, дезінфекторів, збереженням соціальної дистанції.
Велика подяка усім залученим працівникам, представникам відділення поліції № 2 Бучанського районного УП ГУ НП у Київській області, КНП БРР «Бородянський центр первинної медико-санітарної допомоги» за гарну роботу та співпрацю.
Зовнішнє незалежне оцінювання з математики відбулося успішно!

Від Адмін