Заклади освіти Бородянської громади зазнали значних руйнувань під час ведення активних бойових дій на Київщині та за місяць окупації.
Проте завдяки небайдужим людям, спонсорам, благодійникам, сприянню Київської обласної військової адміністрації та засновника (Бородянська селищна рада) вдалося чимало зробити, придбати, відновити.
За період з червня по листопад 2022 року за рахунок коштів освітньої субвенції були придбані будівельні матеріали та оснащення для облаштування захисних споруд та найпростіших укриттів у закладах освіти, а саме: труби поліпропіленові, електрокабелі та електричне обладнання, каремати, сидіння, фарба, аптечки, вода питна, 20 генераторів та інше.
Департамент Київської обласної військової адміністрації забезпечив заклади освіти хромбуками у кількості 182 шт. та надав 5 шкільних автобусів для підвезення учасників освітнього процесу до місця навчання.
На безоплатній основі різними благодійними організаціями закладам дошкільної та загальної середньої освіти передано:
– генератори різної потужності в кількості 18 одиниць;
– 60 комплектів парт учнівських зі стільчиками;
– дитячі меблі та ліжечка;
– комплекти постільної білизни в кількості 600 одиниць;
– обладнання для харчоблоку;
– телевізори в кількості 4 шт.;
– пральна машина та сушарка;
– ноутбуки в кількості 70 шт.;
– персональні комп’ютери в комплекті з монітором, клавіатурою та мишею в кількості 27 одиниць.
Щиро дякуємо усім небайдужим за розуміння наших проблем та надану допомогу. Тільки спільними зусиллями ми можемо наблизити нашу перемогу!

Від Адмін