15.02.2023 вчителі англійської мови мали унікальну можливість взяти участь в онлайн-конференції, що була організована методистами Dinternal Education у співпраці з завідувачем відділу іноземних мов Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів Скрипчук Наталією Володимирівною.
На онлайн-конференції розглядалася тема розвитку граматичної компетенції як частини комунікативної компетенції учнів на уроках англійської мови. Головним спікером був Геннадій Білоус, методист Dinternal Education, досвідчений викладач англійської мови (кваліфікації CELTA, FTBE). Усі слухачі ознайомилися з різноманітними прийомами, які роблять вивчення граматики природнім та цікавим процесом, з багатьма моделями та готовими рішеннями урізноманітнення уроків граматики за допомогою аудіо та відео контенту.
Захід пройшов у приємній, дружелюбній атмосфері. Усі вчителі англійської мови нашої громади дуже вдячні організаторам за можливість удосконалити свої знання з методики викладання предмету.

Від Адмін