28 березня 2023 року в режимі онлайн відбулося третє засідання методичного об’єднання вчителів біології, хімії, основ здоров’я.
Тема засідання – «Використання цифрових інструментів для забезпечення ефективного дистанційного і змішаного навчання в кризових умовах».
У заході взяли участь 18 педагогів.
Учасники ознайомилися з можливостями використання цифрових інструментів в умовах онлайн і офлайн-навчання. З цього питання заслухали Наталію Крицьку, вчителя біології Мирчанської гімназії. Вона зробила огляд найбільш популярних сервісів, платформ, додатків, якими користуються сьогодні педагоги. Це, зокрема, платформи «На Урок» та «Всеосвіта» (створення та використання тестів для перевірки знань учнів, використання електронних журналів, відеоуроки, «LearningApps» – інтерактивний сервіс із вправами на закріплення матеріалу, а також платформа «Classtime», «Wordwall»). Наталія Миколаївна розкрила можливості використання інтерактивних дошок «Jamboard», «Padlet», «Miro» та використання 3D-моделей на платформі «Mozaik».
Ірина Черток, учитель біології Бородянського академічного ліцею, розкрила особливості складання НМТ з біології, проаналізувала зміст та структуру завдань, критерії оцінювання.
Усі учасники заходу мали можливість обмінятися своїми творчими надбаннями та отримати відповіді на проблемні питання.
Софія Костюченко, учитель біології Новозаліського ліцею, запросила всіх охочих приєднатися до участі в обласному майстер-класі «Підходи до реалізації кейс-технології. Урок у 8 класі «Зоровий аналізатор. Око», який відбудеться 30 березня о 14 годині.

Від Адмін