26 листопада 2021 року за ініціативи Бучанського РУ ГУ ДСНС України у Київській області інспектським складом спільно із адміністрацією проведено батьківські online-збори у Бородянській спеціалізованій школі – загальноосвітній заклад І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням окремих предметів. що у смт Бородянка Бучанського району, Київської області. Участь прийняло більше 70 батьків.

Зважаючи на карантинні обмеження щодо відвідування навчальних закладів, дані збори відбулись дистанційно за допомогою відеозвязку. Фахівці ДСНС вкотре довели до батьків та вчителів сумну статистику збільшення пожеж в Україні та області, основні питання додержання та виконання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту. Поряд з цим наголошено на небезпеку яка чатує на дітей у приватних домівках та на вулиці, а саме: небезпеку газових та електроприладів, систем пічного опалення, перебування на кризі, пустощі з вогнем та інших небезпек характерних для осінньо-зимового пожежонебезпечного періоду. Зважаючи на наближення Новорічних та Різдвяних свят, батькам роз’яснено алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних та схожих на них предметів, а також використання піротехнічної продукції їхніми дітьми.

Семе через обізнаність батьків та правильне виховання, наші дітки набудуть певних знань, як не спровокувати виникнення надзвичайних ситуацій та реагувати в залежності від виду небезпеки.

По завершенні працівники ДСНС поширили через інтернет-ресурси інформаційні матеріали з питань пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності.

 

Іван МАРИЦЬ
Головний інспектор ВОПР Бучанського РУ
ГУ ДСНС України у Київській області
майор служби ЦЗ

Від Адмін