15 квітня 2020 року відбулася онлайн нарада з керівниками закладів дошкільної та загальної середньої освіти за участі начальника відділу освіти Т. Кравчук, головних спеціалістів та методичного кабінету відділу освіти.
На нараді розглянуті питання: 

  1. Про дотримання та виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID-19» в закладах освіти об’єднаної територіальної громади.
  2. Про забезпечення проходження освітнього процесу в дистанційному режимі, використання навчальних занять проєкту «Всеукраїнська школа онлайн».
  3. Про результати проведення атестації педагогічних працівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти Бородянської селищної ОТГ у 2019/2020 навчальному році.
  4. Про моніторинг відділом освіти карток закладів освіти у системі ІСУО.
  5. Про запровадження у закладах освіти постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю в критичних точках (НАССР) відповідно до Методичних рекомендацій Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області.
  6. Про особливості роботи інклюзивно-ресурсних центрів під час карантину.
  7. Про прийом документів учнів до 1-х класів закладів загальної середньої освіти.
  8. Про розробку проєктів освітніх програм на 2020/2021 навчальний рік.
  9. Про зміну умов трудового договору згідно з Законом України «Про повну загальну середню освіту».
  10. Різне.

 

Від Адмін