Харчування відіграє серйозну роль в питанні повноцінного розвитку і зростання дітей. Воно не тільки сприяє загальному зміцненню організму, але також може впливати на загальну працездатність і успішність молодого покоління. Достатня кількість поживних речовин і правильна культура споживання їжі не лише вберігають організм від численних хвороб, а й роблять дитину бадьорішою і уважнішою.
Питанням організації харчування, виконання його норм та здійснення контролю за якістю була присвячена нарада директорів закладів дошкільної освіти, яка відбулася 29.03.2023. До участі також були запрошені директор КП БСР “Об’єднання шкільного харчування” Алла Дрепіна та провідний фахівець відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Бучанського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області Людмила Прощенко.
У ході наради присутні обговорили проблеми, що найчастіше виникають під час організації харчування, намітили шляхи їх подолання, поділилися власним досвідом.

Від Адмін