Шановні учасники освітнього процесу!

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави.
Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування. Адже основне завдання дорослих – забезпечити дітей підтримкою, переконати їх у тому, що можемо убезпечити їх від зла. Ознайомитися з доступними способами надання психологічної допомоги дітям, організації освітнього процесу навіть за відсутності зв’язку зі своїми педагогами можна за посиланням:
https://mon.gov.ua/ua/news/distancijni-platformi-dlya-navchannya-samorozvitku-ta-otrimannya-dopomogi-j-perevirenoyi-informaciyi
Також для школярів 5-11 класів з числа тимчасово переміщених осіб, в тому числі й тих, хто перебуває за межами області чи України, які з різних причин не змогли відновити навчання у ЗЗСО за місцем тимчасового проживання, а також для учнів шкіл Львівщини, які у 2021/2022 н. р. не використовували загальношкільної платформи, департамент Львівської ОДА спільно з Національним університетом «Львівська політехніка» створили Дистанційну школу «Вчитись просто» (ДШ «ВП»).
Школа забезпечуватиме викладання усіх предметів (інтегрованих курсів), передбачених типовими освітніми програмами для ЗЗСО. Викладачами ДШ на волонтерських засадах є кращі педагоги області. Школа забезпечена навчальним контентом; виконані учнями завдання перевірятимуться, а результати обліковуватимуться. Рідні та учні ДШ «ВП» отримають (на вимогу) витяг з електронного журналу з оцінками для представлення в заклад освіти за постійним місцем проживання.
Зареєструватись для навчання у Дистанційній школі можна за покликанням: https://cutt.ly/vAYwLdX
Звертаємося до педагогів Бородянської селищної територіальної громади.
Шановні вчителі, якщо у Вас є можливість виходити на зв’язок з учнями, підтримайте їх, надавайте перш за все психологічну підтримку дітям, спілкуйтеся з учнями на різні теми, консультуйте під час виникнення питань при вивченні навчальних предметів.
Дорогі батьки, не переймайтеся, якщо не можете забезпечити дитині доступу до якісної освіти. Ми впевнені, що після стабілізації ситуації,  усі, хто не зміг завершити навчальний рік в інших закладах освіти, завершать його екстерном у своєму закладі та будуть переведені на наступний рік навчання.
Шановні випускники 9 та 11 класів, документи про здобуття освіти ви отримаєте в своєму закладі. Усі необхідні замовлення на їх виготовлення вчасно подані нашими спеціалістами.
Бажаємо кожному з вас маленьких перемог, які наближатимуть нас до перемоги великої. Слава Україні!

Від Адмін