Пріоритетним завданням для відділу освіти у період літніх канікул є створення безпечних умов праці та навчання у закладах освіти. З цією метою, а також для усунення зауважень ГУ ДСНС, виявлених під час перевірок, відділом освіти спільно з керівниками закладів напрацьовано план робіт.

Так, у Бородянському СЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 проведено  капітальний ремонт даху з влаштуванням системи блискавкозахисту, обробкою дерев’яних поверхонь горища засобами вогнезахисту, встановлення огорожі на даху; приведено у справний стан пожежні резервуари в Бородянському СЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 та ОЗО «Загальцівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО»; встановлено протипожежну сигналізацію у Бородянському ЗДО «Буратіно» та ОЗО «Загальцівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО». В останніх двох закладах тривають роботи з улаштування системи блискавкозахисту, обробки дерев’яних поверхонь горищ засобами вогнезахисту, встановлення огорожі на даху.

Окрім того, проведено поточні ремонти електромереж у Бородянському академічному ліцеї, ОЗО «Загальцівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО», КУ «ІРЦ». В інших закладах освіти працівниками господарського відділу здійснюється профілактичний огляд електромереж, замінюються пошкоджені розетки та вимикачі, установлюються пристрої для самозачинення дверей та світлові покажчики «Вихід».

Придбано та доставлено у заклади 95 вогнегасників ВП(5) та 8 ВВК-3,5.

До кінця року заплановано встановлення протипожежної сигналізації, влаштування системи блискавкозахисту, обробку дерев’яних поверхонь горищ засобами вогнезахисту у трьох закладах дошкільної та шести закладах загальної середньої освіти, проведення замірів опору ізоляції.

Сподіваємося, що створення безпечних умов у школах та садочках громади сприятимуть успішному навчанню та вихованню наших дітей.

 

Від Адмін