Сьогодні, 3 грудня, ми вітаємо зі 100-річним ювілеєм педагога з багаторічним стажем, Заслуженого працівника освіти України Куценка Антона Петровича.

Святкування дня народження – добра традиція, яка дає можливість серцем торкнутися яскравих моментів пройденого шляху, оцінити успіхи. 100 років – чималий ювілей.  Антон Петрович все життя віддав школі і дітям, за 58 років педагогічного стажу вивчив не одне покоління учнів. За сумлінну працю на педагогічній ниві нагороджений орденом «Знак пошани», знаком «Відмінник народної освіти УРСР», багатьма похвальними грамотами, у 2002 році удостоєний почесного звання “Заслужений працівник освіти України”. І зараз залишається на плаву, людиною, яка вміє радіти життю і філософськи ставиться до всіх мінливостей долі.

З нагоди поважного ювілейного Дня народження висловлюємо Антону Петровичу слова вдячності і шани за багато років сумлінної праці,  за мудрість та досвід, які він передав своїм  дітям та своїм учням.
Бажаємо Вам, шановний Антоне Петровичу, міцного здоров’я, кожен день зустрічати з усмішкою, гріти серце любов’ю рідних,  та ще довго радіти життю. Многая Вам літа!

Від Адмін