Шановні батьки!

Відповідно до рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Бородянської селищної ради від 11.02.2021 року протокол № 1, керівникам закладів загальної середньої освіти рекомендовано організовувати освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання для учнів початкових класів при зниженні температури повітря до мінус 20о С, при швидкості руху повітря більше 5 м/с і при підвищенні вологості вище 80% та при температурі повітря мінус 24о С – для учнів 5-11 класів.  Остаточне рішення приймає керівник закладу освіти.

З метою запобігання шкідливому впливу низьких температур на стан здоров’я вихованців закладів дошкільної освіти, учнів закладів загальної середньої освіти, батьки можуть, за можливості, залишити дитину вдома, попередньо повідомивши вихователя чи класного керівника. Якщо такої можливості немає, усі заклади освіти прийматимуть вихованців та учнів у звичному режимі.

Просимо Вас провести з дітьми бесіди щодо поведінки в умовах низьких температур, попередження випадків переохолодження та обморожень, правил поведінки на льоду та слизькій дорозі.

Від Адмін