Зважаючи на останні події, які відбуваються в Україні, переважна більшість людей знаходиться під впливом стресів. Вони впливають на їх поведінку, працездатність, здоров’я, взаємовідносини з оточуючими і у родині.
Викорінити чи боротися з ними безглуздо. Але в наших силах навчитися адаптуватися до стресогенних чинників та впливати на свій душевний стан і влаштовувати особисте життя так, щоб елементарно відрізняти невдачу від катастрофи.
Тому тренінг, підготовлений і проведений практичним психологом Бородянського ЗДО «Казка» Ларисою Халюк з трьома групами колег, був розрахований на те, щоб торкнутися досить актуальної на сьогоднішній день теми.
Педагоги мали можливість поговорити про стрес, його вплив на життя, здоров’я, вміння керувати своєю поведінкою, емоціями у психотравмуючих ситуаціях та познайомитися із способами саморегуляції і навіть попрактикуватися в цьому вмінні.
Знання та практичні навички, отримані учасниками даного заходу, допоможуть їм адекватно реагувати та легше сприймати складні життєві ситуації.

Від Адмін