15 лютого 2024 року для практичних психологів та соціальних педагогів Бородянської громади в межах освітнього вектору «Ментальне здоров’я – нейромережа Київщини» був проведений семінар з елементами тренінгу на тему «Резильєнтні класи: плекаймо стійкість у закладах освіти».
Метою заходу є надання фахівцям психологічної служби необхідних інструментів для формування резильєнтності учасників освітнього процесу та опанування ними навичок, які сприятимуть атмосфері емоційного відновлення, почуттю безпеки та психоемоційного комфорту. Також висвітили питання колективної стійкості, ролі здорових стосунків в педагогічному колективі та шляхів їхньої побудови.
Отриманими знаннями учасники зустрічі ділитимуться вже зі своїми колективами, адже сьогодні наші діти, як ніколи, потребують підтримки. І нам, дорослим, треба допомогти їм бути самозарадними, підвищувати їх стійкість, та незважаючи на всі виклики, пов’язані з війною – зростати, розвиватися, навчатися.
Захід проводили практичні психологи Марчук Ю.М. та Купрієнко Т.В., які пройшли навчання з теми «Плекання резильєнтності в освітніх закладах» в межах проєкту «Безпека та ментальне здоров’я населення громади».

Від Адмін