17 березня 2021 року інспекторським складом Бородянського РВ ГУ ДСНС України у Київській області проведено планову перевірку додержання та виконання нормативно-правових актів у сферах техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту Новозаліського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу «Веселка» Бородянської селищної ради Київської області, розташованого за адресою: Київська область, Бородянський район, с. Нове Залісся, вул. Дружби народів. В ході обстеження перевірено стан шляхів евакуації та створення умов із безпечної евакуації дошкільнят, технічного стану вогнегасників, інженерних мереж та комунікацій, укомплектованості пожежних кран-комплектів.

Під час здійснення  перевірки рятувальники провели відповідні інструктажі з персоналом із запобігання надзвичайним ситуаціям.

Фахівцями Держслужби з надзвичайних ситуацій роз’яснено адміністрації закладу основні питання додержання та виконання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту.

Іван МАРИЦЬ
головний інспектор Бородянського РВ
ГУ ДСНС України у Київській області
майор служби ЦЗ

Від Адмін