На теренах Київщини стартував пілотний спортивний проект – всеукраїнські змагання «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти на 2023/2024 навчальний рік.
Це спортивні змагання, розроблені за світовим та європейським досвідом. Вони проводитимуться щорічно.
Гасло цих змагань – “Пліч-о-пліч. Разом переможемо”.
Мета проекту: залучення школярів до фізичного розвитку, формування у них лідерських якостей через спорт, можливість самовиразитися і, що важливо в наші часи, психоемоційна підтримка та налагодження соціальних контактів. Проведення шкільних ліг дозволить збільшити чисельність учнів, які матимуть доступ до регулярних занять фізичною культурою та спортом.
Спортивні ігри в рамках шкільних ліг проводяться з п’яти видів спорту – футзал, волейбол, баскетбол, спортивне орієнтування та черліденг — у співпраці зі спортивними федераціями Київської області.
Змагання відбуватимуться протягом 2023/2024 навчального року на 5 різних рівнях: шкільний, територіальний, районний, обласний та всеукраїнський етапи.
10 січня 2024 року представники закладів освіти Бородянської територіальної громади взяли участь у онлайн-семінарі з питань організації та проведення всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти за участі заступника голови Київської обласної державної адміністрації Жанни Осипенко.

Від Адмін