Організація інклюзивного навчання в закладі освіти – важливий аспект роботи керівника. Адже діти з особливими освітніми потребами повинні мати доступ до якісної освіти, бути повноцінними членами суспільства.
Саме поетапному плануванню роботи з організації інклюзивного навчання в закладі, деяким нюансам у складанні індивідуальної програми розвитку та труднощам був присвячений семінар керівників, проведений 11.10.2023 директором інклюзивно-ресурсного центру Тетяною Рябущиць. Дякуємо працівникам ІРЦ за насичену програму заходу, дружню атмосферу та психологічне розвантаження.
![](http://otg.osvitabor.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_5296751053695472376_y.jpg)
![](http://otg.osvitabor.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_5296751053695472375_y.jpg)