ОГОЛОШЕННЯ
До відома громадян!
 
Бородянська селищна рада повідомляє, що відповідно до листа Бучанської районної державної адміністрації від 03.11.2021 №01.3-36/162518 жовтня 2021 року оголошено конкурс на участь у Програмі стажування в Апараті Верховної Ради України, тривалістю січень – липень 2022 року.
 
Участь у конкурсі можуть взяти громадяни України віком до 35 років, які мають освіту не нижче рівня «бакалавр». Відбір учасників Програми здійснюється на конкурсній основі Комісією з питань стажування молоді в Апараті Верховної Ради України.
 
Особи, бажаючі взяти участь у конкурсі, мають до 18 листопада 2021 року заповнити електронну форму анкети за посиланням, яке розміщено в оголошенні на вебсайтах Верховної Ради України, «Ліга інтернів». З більш детальною інформацією щодо умов проведення конкурсу, можна ознайомитись на вебпорталі парламенту України в розділі «Громадськості» або на сайті управління кадрів Апарату Верховної Ради України за посиланням  http://vrkadry.rada.gov.ua/news/ogoloshenia/73394.html  .
 
Просимо осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, відповідають зазначеним у ньому вимогам та заповнили електронну анкету за посиланням, повідомити Бородянську селищну раду через відділ по роботі з персоналом на електронну адресу kadri@bsr.gov.ua , або за телефоном (04577)5-22-33, для інформування Бучанської райдержадміністрації.

Від Адмін