17 липня селищний голова Олександр Сахарук завершив об’їзд Бородянської громади, відвідавши Дружнянський старостинський округ. Спільно з начальником відділу освіти Тетяною Кравчук, в.о. старости Олександрою Сокол-Носенко та депутатами Дмитром Науменком і Сергієм Куликом він привітав із днем народження директора школи Оксану Ярошенко. Цього дня було оглянуто хід підготовки школи до нового навчального року, зокрема, укомплектування класів та завершені ремонтні роботи, а також окреслено плани на майбутнє. Так, мова йшла про облаштування на території школи спортивного міні-майданчика зі штучним покриттям.
У ФАПі темою обговорення стала існуюча вакансія сімейного лікаря, тоді як у дитсадку «Струмочок», який з червня відновив роботу в умовах карантинних обмежень, є ряд нагальних організаційних та юридичних питань. Наприкінці очільник громади Олександр Сахарук відвідав відділення Укрпошти, капітальний ремонт у якому здійснено за рахунок громади.
Підсумовуючи тижневий об’їзд старостинських округів, Олександр Сахарук відзначив відповідальну та сумлінну команду самоврядної влади в Дружні.

Facebook-сторінка Бородянської ОТГ

Від Адмін