Святкування Дня народження садочка — це традиція, яка об’єднує дітей, педагогів та батьків в один колектив, в одну сім’ю. Ювілей дитячого садка — це особливе свято, це справжній калейдоскоп дитячих голосів, бешкетних оченят, радості і сміху!

1 лютого 2021 року Дружнянський ЗДО «Струмочок» відзначив 5-річний ювілей.

Під час святкування всі мали змогу передивитись мультимедійну презентацію, де відображено, як за час існування змінювався рідний садочок, на світлинах знаходили знайомі обличчя нинішнього колективу та тих людей, які вже не працюють в закладі.

На святі пригадали, як громада власними коштами викупила, а потім своїми зусиллями реанімувала дитячий садок «Струмочок». Відкриттю закладу дошкільної освіти передувала тривала й копітка праця, яка згуртувала депутатів, будівельників, батьків, спільноту.

Вихованці зворушливо і по-дитячому щиро показували все, чого навчилися у своїй другій домівці, – співали, танцювали, розказували віршики.

Колектив у садочку творчий і працелюбний, тому і виступи працівників закладу були незвичайні. Кульмінацією цього заходу став спільний флешмоб вихователів та дітей, що ще більше сприяв піднесеному настрою.

Дитячий садок — це країна дитинства, де завжди панує радість, дитячий сміх та любов. Всі працівники дошкільного закладу щодня віддають частинку своєї душі та серця маленьким вихованцям, і про них можна сказати такі слова:

Вони до діточок приходять не на службу,

На добру зустріч з нашим майбуттям.

Вони несуть щодня любов і дружбу

І просто віддають своє життя.

Фрагмент свята

 

 

Від Адмін