Запрошуємо студентів і абітурієнтів  взяти участь у соціальній програмі Scholarship.

Головний приз – гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ.

Наразі відкрито 8 номінацій:

27 000 грн. – https://lukashuk.com.ua/scholarship/ (https://lukashuk.com.ua/scholarship/) (запитання та роботи надсилати на пошту: lukashuk.dc@gmail.com)

35 000 грн. –  https://sweetcv.com/ua/scholarship-2020 (https://sweetcv.com/ua/scholarship-2020) (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@sweetcv.com)

18 000 грн. –  https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/ (https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/) (запитання та роботи надсилати на пошту: lily@scholarship.events)

30 000 грн. –  https://nadzor.ua/scholarship (https://nadzor.ua/scholarship) (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@nadzor.ua)

30 000 грн. – https://olanko.com.ua/novyie-vozmozhnosti-s-soczialnyim-proektom-scholarship (https://olanko.com.ua/novyie-vozmozhnosti-s-soczialnyim-proektom-scholarship) (запитання та роботи надсилати на пошту: seo.olanko@gmail.com)

20 000 грн. –  https://perevozka24.com/Ukraina/news/scholarship-dlya-studentov-iz-ukrainy-ot-servisa-perevozka-24-UA (https://perevozka24.com/Ukraina/news/scholarship-dlya-studentov-iz-ukrainy-ot-servisa-perevozka-24-UA) (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@perevozka.com)

32 000 грн. –  https://cis.ua/sotsialnaya-programma-scholarship/ (https://cis.ua/sotsialnaya-programma-scholarship/ ) (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@cis.ua)

44 000 грн. –  https://englishprime.ua/scholarship/ (https://englishprime.ua/scholarship/) (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@englishprime.ua)

Участь повністю безкоштовна.  Ми оплачуємо навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних, а також прагнемо знайти талановитих молодих спеціалістів. 

Від Адмін