24 листопада відбулася церемонія вручення відзнак Верховної Ради України працівникам освітньої галузі. Серед нагороджених — 26 працівників освітньої галузі з Київщини.
Загалом нагороджено 26 працівників системи освіти з Бучанської, Іванківської, Дмитрівської, Димерської, Великодимерської, Макарівської, Немішаївської, Ірпінської, Бородянської, Петрівської та Гостомельської територіальних громад.
Це — освітяни, які під час активних бойових дій були взірцем для мешканців громад і зробили все можливе, щоб зберегти життя дітей, заклади освіти та матеріально-технічну базу. Уже після деокупації пристоличного регіону ці педагоги доклали максимум зусиль для того, аби якнайшвидше відновити освітній процес у своїх населених пунктах.
Щиро вітаємо наших освітян Шому Володимира Олександровича, Шому Олександра Володимировича, Білика Олександра Феодосійовича із нагородами і бажаємо їм подальших професійних успіхів, здоров’я та незламності!
![](http://otg.osvitabor.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/316263141_1308296939919321_7102467573035936188_n.jpg)
![](http://otg.osvitabor.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/316822296_1308296916585990_868446553382542895_n.jpg)